Coaching kryzysowy

Specjalizuję się w coachingu kryzysowym. Jest to forma wsparcia osoby, która stoi w obliczu kryzysu psychologicznego. Podczas kryzysu zostają zablokowany dostęp do niezbędnych zasobów wewnętrznych, które pozwalają poradzić sobie z trudną sytuacją.

Moim głównym zadaniem w coachingu kryzysowym jest pomoc osobie w poradzeniu sobie w kryzysie. Pomagam zrozumieć sytuację, w której osoba się znajduje.

Kryzys może nas dopaść z wielu powodów, na przykład z powodu utraty bliskiej osoby, wypalenia zawodowego czy problemach w odkrywaniu własnej tożsamości.
Podczas coachingu kryzysowego zajmujemy się radzeniem sobie z emocjami i odzyskaniem utraconych zasobów. Rozmawiamy również o wydarzeniach, które spowodowały kryzys i próbujemy je reinterpretować. Dzięki reinterpretacji klient może zwrócić uwagę na inne znaczenie sytuacji, która wywołała kryzys. Zmienia swoją perspektywę patrzenia na dany problem.
Kiedy już opanujemy kryzys, jego znaczenie i odzyskamy zasoby, zajmujemy się stworzeniem dobrych nawyków, które w przyszłości pomogą nam szybciej odzyskać siły po kryzysie. Nauczymy się jak radzić sobie z trudnościami. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ pozwala nam spojrzeć w przyszłość jaśniejszym wzrokiem.
Na sam koniec współpracy coachingowej w ramach kryzysu wyznaczamy nowe cele lub odkopujemy stare, którym nadajemy tor działania.

Umów się na sesję Coachingu Kryzysowego

Rozpoznamy przyczynę - opanujemy sytuację - omówimy możliwości - zdefiniujemy cele. Pierwsza sesja jest całkowicie darmowa. Zapoznasz się z korzyściami jakie przyniesie Ci coaching.