Cześć, jestem Ewelina


Jestem dyplomowanym coachem, zwolenniczką podejścia coachingowego w życiu prywatnym oraz zawodowym.
Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odkryć swoją moc, zmienić dotychczasowe życie oraz odzyskać siebie. Jestem pasjonatką rozwoju osobistego oraz zawodowego, nieustannie poszerzającą własny warsztat pracy. W mojej pracy motywuję kobiety, które pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Moją misją jest wspieranie kobiet w pokonywaniu ograniczeń, które nie pozwalają im dokonać zmian, odnajdywaniu własnych zasobów oraz odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam Szkołę Coachów Grupy Set. Obszary, którymi się zajmuję to coaching kariery, life coaching, business coaching oraz coaching zdrowia. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu “Zarządzanie w ochronie zdrowia”. Jestem wykładowcą, pasjonatką rozwoju osobistego oraz treningów fitness.

  • Szczególnie bliski jest mi coaching kariery, praca z ludźmi, którzy nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej, chcący odnaleźć swoją ścieżkę zawodową lub ją zmienić, stworzyć dokładny plan zawodowy, założyć własną firmę, ale boją się wykonać ten krok, podnieść swoje efekty pracy, potrzebujący zmiany zawodowej, a nie mogący podjąć życiowej decyzji, mający trudności w pracy zespołowej.
  • Mam wieloletnie doświadczenie w obszarze ochrony zdrowia oraz doskonałą znajomość rynku zdrowia. Pozwala mi to na skuteczną współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak również managerami ochrony zdrowia w ramach coachingu zdrowia.

Coaching Kryzysowy

90%

Life Coaching

80%

KREATYWNOŚĆ

70%

WARSZTATY

50%